Luks & Komoditet

Gloria Palace ndodhet në një bllok banimi rezidencial të qetë në bregdetin e Qerretit. 

 

Përjetoni momente të paharrueshme tek Gloria Palace Hotel & SPA, një hotel prestigjioz me 5 yje që ofron një pamje mahnitëse të detit Adriatik, vetëm 40 km nga aeroporti Nënë Tereza Tiranë. Në një mjedis të qetë dhe piktoresk, shijoni komoditetin e dhomave tona me një mobilim modern dhe elegant sikurse edhe shërbimin profesional. Hoteli ynë është krijuar për të ofruar përvoja dhe eksperienca që frymëzojnë çdo moshë, që nga SPA-ja jonë relaksuese deri tek koktejet tona të shkëlqyera tek një beach bar plot elegancë. Gloria Palace, gjithashtu, prezanton një koncept të ri dhe inovativ të ushqimit, ku kultura gastronomike mesdhetare integron shijet shqiptare, nga bufeja jone all inclusive dhe kuzhina a la carte e deri tek darkat romantike në plazh. Nëse jeni duke kërkuar një vendndodhje romantike por edhe kozmopolit, padyshim Gloria Palace Hotel & SPA është destinacioni përfundimtar për pushimet tuaja të ardhshme.

AngazhimiYnë

Signature of Glory   

Përkushtimi ynë për të ofruar një eksperiencë të shkëlqyer pwr miqtw tanw është mishëruar edhe nga moto jonë "Nënshkrimi i madhështisë", i cili është krijuar për ta bërë qëndrimin tuaj pranw nesh jashtëzakonisht të rehatshëm dhe të paharrueshëm. Pika jonë e fortë është stafi ynë, pasi ne punojmë për t'u ofruar miqve tanë shërbimin më të mirë duke u përpjekur të tejkalojmë pritshmeritë tuaja dhe të ofrojmë një përvojë të paharrueshme që do t'ju lërë dëshirën të ktheheni sërish.

Perse duhet te zgjidhni GLORIA PALACE

Eksperience unike akomodimi ne Adriatik

Moderne dhe elegante

Stil bashkekohor arredimi

Rezervo tani

Te dhenat e kontaktit

Keni ndonje pyetje? Na tregoni. Do te bejme me te miren per ju!

Adresa

Rruga e fshatrave Turistike,
Qerret 2500, Albania

Telefon

+(355) 69 702 2444
+(355) 69 702 0000
+(355) 69 80 77 555